ДП «ПРОФІТ ХАБ» — ЕНЕРГІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Дочірнє підприємство “Профіт Хаб” Чернігівської регіональної торгово- промислової палати було створено за рішенням Президії палати. Мета створення ДП «Профіт Хаб» – надання підприємствам України якісних  послуг з постачання електричної енергії та природного газу. Ми створені підприємцями для підприємців!

Наше підприємство прагне постійно до удосконалення процедури взаємозв’язку з Споживачем, в тому числі бухгалтерського обліку, що спростить всю процедуру та надасть Вам додаткові переваги.

Всі Комерційні пропозиції формуються для кожного підприємства індивідуально виходячи з умов, які більш сприятливі для ведення бізнесу та дають додаткову економію коштів та вивільнення обігових коштів при розробці індивідуального графіку оплати.


МЕТА

Метою нашого підприємства є мінімізація витрат споживача на електричну енергію, побудова довгострокових та надійних відносин з клієнтами. Проведення ретельного і кваліфікованого аналізу для виявлення технічних, юридичних та економічних можливостей споживача з єдиною метою — надання йому найвигіднішої комерційної пропозиції.

Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідують семінари та конференції, щоб одними з перших впроваджувати новітні технології в сфері електропостачання та газопостачання

82892049_612487569584849_4946697431770202112_o

Почати співпрацю з нами легко і безпечно. Працювати з нами зручно, комфортно та приємно. І це не тільки наша думка, так кажуть наші споживачі. Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу нашим споживачам володіючи великими професійними знаннями і багаторічним досвідом роботи.

УЧАСТЬ В ОРГАНІЗАЦІЯХ ТА АСОЦІАЦІЯХ

Контакти

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОФІТ ХАБ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

Постачання електричної енергії та природного газу
споживачам в Україні 

Авторство на контент належить ДП “ПРОФІТХАБ”