Постачання електричної енергії споживачу

ДП «Профіт Хаб» — енергія Вашого бізнесу!

   13 квітня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про ринок електричної енергії».

  Метою нового ринку електричної енергії є запровадження конкурентних механізмів функціонування ринку електричної енергії, вільний вибір контрагентів та забезпечення права споживача вільно обирати постачальника електричної енергії. Законом передбачені різні механізми купівлі-продажу електричної енергії – двосторонні договори, ринок «на добу наперед» та внутрішньодобовий ринок. Для забезпечення достатніх обсягів електричної енергії, необхідних для балансування в реальному часі обсягів виробництва та імпорту електричної енергії і споживання та експорту електричної енергії, врегулювання системних обмежень в об’єднаній енергетичній системі України, а також фінансового врегулювання небалансів електричної енергії, передбачений балансуючий ринок та ринок допоміжних послуг.

  Прийняття закону є необхідною умовою структурних змін в електроенергетиці України, підґрунтям для модернізації галузі та інтеграції ринку електричної енергії України до регіональних енергетичних ринків, з наступним входженням до загальноєвропейського енергетичного ринку.

  ДП «Профіт Хаб» — підприємство, яке успішно працює на ринку електричної енергії України. Ми є повноцінним учасником ринку та пропонуємо своїм споживачам принципово нові, цивілізовані відносини споживача і постачальника електроенергії.

  Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», Правил роздрібного ринку електричної енергії, з 01 січня 2019 року відбувся перший етап переходу на нову модель роботи ринку та з 01 липня 2019 відбувся другий етап. Наше підприємство долучилось до роботи нового ринку електроенергії і Вам пропонує конкурентну ціну та якісні послуги з електропостачання.

  Метою нашого підпиємства є мінімізація витрат споживача на електричну енергію. Проведення ретельного і кваліфікованого аналізу для виявлення технічних, юридичних та економічних можливостей.
  Почати співпрацю з нами легко і безпечно. Працювати з нами зручно, комфортно і приємно. І це не тільки наша думка, так кажуть наші споживачі. Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу нашим споживачам — володіючи великими професійними знаннями і багаторічним досвідом роботи.