Постачання електричної енергії споживачу

ДП «Профіт Хаб» пропонує постачання електричної енергії на нових, вигідних умовах.

Наші споживачі отримують значні вигоди і переваги , а саме:

1. Постачання електроенергії здійснюється за тарифним меню.

Згідно  затверджених Правил роздрібного ринку  виключається поняття одноставочного тарифу і вводиться тарифне меню.

Тарифне меню — економічний інструмент, який має на меті створення умов та стимулів для оптимізації споживання електричної енергії зі сторони споживача і полягає у формуванні комерційних пропозицій для споживачів, у тому числі різних тарифних планів для різних споживачів, які приймаючи таку пропозицію, отримують механізм для оптимізації власних обсягів та графіків споживання електроенергії (прикладом такої комерційної пропозиції є тарифи, диференційовані за періодами доби).

На підставі наданої Вашим підприємством інформації, щодо  по часового графіку споживання електричної енергії, обсягів споживання  та  класу споживання, ми готові постачати електроенергію Вашому підприємству за ТАРИФНИМ МЕНЮ:

— ціна  закупівлі  електричної  енергії в Енергоринку;
— ціна  транспортування-розподiлу;
— тариф на поставку  (оговорюється та визначається за згодою двох сторін).

Пріоритетним напрямком нашої роботи є задоволення потреб Споживача та зростання його прибутковості, тому ми з порозумінням ставимось до Ваших потреб і просимо розглянути можливість постачання електроенергїї Вашому підприємству виходячи з умов, які більш сприятливі для ведення бізнесу.

2. Оплата за спожиту електроенергію здійснюється за гнучким графіком, узгодженим з кожним споживачем індивідуально.
3. Граничні значення дозволеної потужності в години контролю максимального навантаження на об’єктах споживача встановлюються на рівні приєднаної потужності.
4. Можливе оперативне корегування  заявлених обсягів споживання як протягом року так і на протязі місяця поставки, з відповідною зміною сум платежів. Особливо актуально це перевага для підприємств, обсяги споживання яких, в залежності від різних факторів можуть різко змінюватися протягом місяця.

Корегування заявлених споживачем обсягів постачання електричної енергії передбачено в договорі купівлі-продажу електричної енергії:

У разі необхідності Споживач може до 14 числа (включно) розрахункового місяця збільшити замовлений обсяг купівлі електроенергії за наступних умов: надання до Постачальника факсимільним зв’язком та електронною поштою скоригованої заявки, яка повинна бути підписана Замовником та повідомити про надіслання заявки за телефоном:  (0462) 65-11-65 або, +380 95 816 2751, +38050 500 4341, +38 050 500 4241  Якщо 14 число місяця в якому подається заявка припадає на вихідний або святковий день, заявка на збільшення замовленого обсягу електричної енергії подається у робочий день, що йому передує.

5. Обсяги споживання не лімітуються. Тобто, споживач має право споживати електричну енергію в необхідних йому обсягах (але не перевищуючи технічних можливостей енергообладнання).
6. Відсутні штрафні та інших санкцій за перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії. Споживачі нашої компанії споживають електроенергію на комфортних умовах, не виплачуючи при цьому ніяких штрафних санкцій за перевищення потужності і / або обсягів споживаної електроенергії.
7. Фахівцями нашої компанії здійснюється самостійна підготовка і передача документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх споживачів.

Умови постачання електроенергі.

 1. Відсутність заборгованості за активну електричну енергію перед попереднім постачальником електричної енергії.
 2. Наявність засобів обліку електричної енергії відповідають вимогам …Кодексу комерційного обліку електричної енергії (Постанова НКРЕКП №311 від 14.03.18 )

Перехід на постачання електричної енергії до ДП «Профіт Хаб» включає в себе наступні етапи:

 1. Укладення договору купівлі-продажу електричної енергії з ДП «Профіт Хаб».
 2. Підписання з обленерго додаткової угоди до договору про постачання електричної енергії про призупинення-відновлення продажу (поставки) електричної енергії — до 01.12.18 року, якщо враховувати перехід з 01.12.18 року потрібно Укладення договорів між споживачами та іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії відповідно до вимог Правил здійснюється з 01 грудня 2018 року шляхом приєднання споживачів до публічних договорів приєднання (договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, відповідних договорів про постачання електричної енергії) на умовах чинних договорів про постачання електричної енергії та про користування електричною енергією, укладених з відповідними постачальниками електричної енергії за регульованим тарифом, шляхом подання заяви-приєднання . 
 3. Надання заповнених і завірених печаткою підприємства наступних документів які надаються одноразово:
  • інформація про величину приєднаної потужності по кожній площадці вимірювання;
  • технічні характеристики комерційних вимірювальних комплексів електроенергії;
  • паспорт-протокол вимірювальних комплексів електроенергії, які встановлені на межі балансової належності з мережами постачальника електричної енергії за регульованим тарифом або ДП «НЕК «Укренерго» ;
  • копії однолінійних схем електричних мереж нормального режиму (зовнішнього електрозабезпечення) з відображенням
  • місць установки приладів обліку електроенергії та мереж балансової належності;
  • копія свідоцтва про атестацію (переатестації) автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії;
  • картка підприємства-споживача електричної енергії

Фахівцями нашої компанії здійснюється самостійна підготовка і передача документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх споживачів.

В процесі роботи, відповідно до умов договору купівлі-продажу електричної енергії надаються такі документи:

 1. Споживач щомісяця надає постачальнику (ДП «Профіт Хаб»):
  • З 10 до 15 числа місяця попереднього місяцю поставки заявку на необхідний обсяг електричної енергії та потужність ;
 2. ДП «Профіт Хаб» по закінченню місяця постачання протягом 3 -х робочих днів надає споживачеві Акт здачі-приймання електричної енергії за звітний місяць.
 3. ПДВ підтверджується повністью.

Податкові накладні складаються та відправляються виключно в електронному вигляді ,та обов’язково реєструються в Єдиному реєстрі податкових накладних , незалежно від суми ПДВ.

Зразки всіх необхідних документів надаються співробітниками нашої компанії  після підписання договору на постачання електричної енергії.