О компанії ДП "Профіт Хаб"

ДП « ПРОФІТ ХАБ » ЕНЕРГІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

  Дочірнє підприємство “ПРОФІТ ХАБ” Чернігівської регіональної торгово-промислової палати  —   повноправний Член Оптового Ринку електричної енергії України  згідно ліцензії  постачальника електричної енергії Споживачу. 100% — засновник підприємства є Чернігівська регіональна торгово-промислова палата. Діяльність постачальника електроенергії ДП “ПРОФІТ ХАБ” спрямована на забезпечення енергетичної ефективності виробництв, підвищення енергонезалежності об’єктів, зниження вартості енергоресурсів в спектрі собівартості продукції. Як постачальник електроенергії, ми надаємо вигідні умови для співпраці, при яких враховуються ряд юридичних і фінансових переваг для споживача. 

 ДП “ПРОФІТ ХАБ” створено для захисту прав і забезпечення потреб промислових споживачів і підприємців.

Перехід України до ринкової економіки  зумовив демонополізацію ринку електроенергії. Тепер будь-яке підприємство України має право самостійно обирати постачальника електричної енергії Споживачу, тобто  співпрацювати з підприємствами, які є альтернативою обленерго.

Конкурентні переваги нашого підприємства «Профіт Хаб» як постачальника електричної енергії СПОЖИВАЧУ :

Перша перевага — поставка електроенергії напряму з Енергоринку. Ми є члени  Оптового Ринку електроенергії України.
Друга перевага – все, що стосується лімітів споживання , це наша компетенція у стосунках зі споживачем. Ми поставляємо електричну енергію  споживачеві в заявленому обсязі з урахуванням приєднаної потужності.  

Тариф на електроенергію для Споживача буде залежати від графіку та обсягів її споживання, фактичної закупівельної ціни на енергоринку, величини нормативно-технологічних витрат та вартості послуг з розподілу в мережах обленерго, рентабельність ДП «Профіт Хаб» (оговорюється та визначається за згодою двох сторін).
Терміни та порядок оплати активної електроенергії оговорюється та визначається за згодою двох сторін.

Третє – ми маємо прозору форму власності.  Отже, наша структура :  прозора, контрольована !!!  Зрозуміло, кому довіряють свої кошти споживачі.

Постачання електричної енергії ДП « Профіт Хаб» СПОЖИВАЧУ це звільнення від паперової рутини підриємців- споживачів, а також захист  інтересів Споживача  у процесі поставок.