Про компанію ДП "Профіт Хаб"

ДП «Профіт Хаб» — енергія Вашого бізнесу!

   13 квітня 2017 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про ринок електричної енергії» №2019-VIII.

Метою нового ринку електричної енергії є запровадження конкурентних механізмів функціонування ринку електричної енергії та забезпечення права споживача вільно обирати постачальника електричної енергії.

Законом передбачені різні механізми купівлі-продажу електричної енергії – двосторонні договори, ринок «на добу наперед» та внутрішньодобовий ринок. Для забезпечення достатніх обсягів електричної енергії, необхідних для балансування в реальному часі обсягів виробництва та імпорту електричної енергії і споживання та експорту електричної енергії, врегулювання системних обмежень в об’єднаній енергетичній системі України, а також для фінансового врегулювання небалансів електричної енергії, передбачені балансуючий ринок та ринок допоміжних послуг.

Прийняття цього Закону стало необхідною умовою структурних змін в електроенергетиці України, підґрунтям для модернізації галузі та інтеграції ринку електричної енергії України до регіональних енергетичних ринків з наступним входженням до загальноєвропейського енергетичного ринку.


Новий Закон істотно змінив структуру діючого законодавства, яким регламентується функціонування ринку електричної енергії з метою імплементації Третього енергетичного пакету ЄС щодо юридичного та організаційного відокремлення діяльності з розподілу та передачі електричної енергії від інших видів діяльності, що є умовою для запровадження економічної конкуренції на ринку електричної енергії.

ДП «Профіт Хаб» — підприємство, яке успішно працює на ринку електричної енергії України. Ми є повноцінним учасником ринку та пропонуємо своїм споживачам принципово нові, цивілізовані відносини споживача і постачальника електроенергії.

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії з 01 січня 2019 року відбувся перший етап переходу на нову модель роботи ринку, а з 01 липня 2019 — другий етап. Наше підприємство долучилось до роботи нового ринку електроенергії і пропонує Вам конкурентну ціну та якісні послуги з електропостачання.

Метою нашого підприємства є мінімізація витрат споживача на електричну енергію. Проведення ретельного і кваліфікованого аналізу для виявлення технічних, юридичних та економічних можливостей споживача з єдиною метою — надання йому найвигіднішої комерційної пропозиції.

Почати співпрацю з нами легко і безпечно.

Працювати з нами зручно, комфортно та приємно.

І це не тільки наша думка, так кажуть наші споживачі. Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу нашим споживачам володіючи великими професійними знаннями і багаторічним досвідом роботи.