О компанії ДП "Профіт Хаб"

ДП « ПРОФІТ ХАБ » ЕНЕРГІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

  Дочірнє підприємство “ПРОФІТ ХАБ” Чернігівської регіональної торгово-промислової палати  —   повноправний Член Оптового Ринку електричної енергії України  згідно ліцензії  постачальника електричної енергії Споживачу. 100% — засновник підприємства є Чернігівська регіональна торгово-промислова палата. Діяльність постачальника електроенергії ДП “ПРОФІТ ХАБ” спрямована на забезпечення енергетичної ефективності виробництв, підвищення енергонезалежності об’єктів, зниження вартості енергоресурсів в спектрі собівартості продукції. Як постачальник електроенергії, ми надаємо вигідні умови для співпраці, при яких враховуються ряд юридичних і фінансових переваг для споживача. 

 ДП “ПРОФІТ ХАБ” створено для захисту прав і забезпечення потреб промислових споживачів і підприємців.

Перехід України до ринкової економіки  зумовив демонополізацію ринку електроенергії. Тепер будь-яке підприємство України має право самостійно обирати постачальника електричної енергії Споживачу, тобто  співпрацювати з підприємствами, які є альтернативою обленерго.

Конкурентні переваги нашого підприємства ДП “ПРОФІТ ХАБ”  як постачальника електричної енергії СПОЖИВАЧУ:

Згідно із Законом України «Про електричну енергію», з 01.07.2019 запроваджується другий етап реформування енергоринку, із введенням в Україні нової моделі ринку електричної енергії.

Нова модель енергоринку ліквідує ДП «Енергоринок України», як єдиного постачальника електрики для споживачів на оптовому ринку, та запроваджує з 01.07.2019 наступні ринки електроенергії:

  • ринок двосторонніх договорів
  • ринок на добу наперед
  • внутрішньо-добовий ринок
  • балансуючий ринок
  • ринок допоміжних послуг 

З 01.07.19р. формування ціни за 1 кВт/год електричної енергії (Цпос), у зв’язку із запровадженням нових умов функціювання ринку електричної енергії в Україні, згідно із Законом України «Про ринок електричної енергії» буде здійснюватися за розрахунками, які ви можете знайти у наших комперційних пропозиціях:

 Комерційна пропозиція № 1 — ТАРИФ БЕЗ РОЗПОДІЛУ
 Комерційна пропозиція № 2 — ТАРИФ З РОЗПОДІЛОМ